Beschrijving
El Capistrano Village – inclusief huurauto Nerja Spanje
Last minute Vakantie Spanje met vertrek vanaf oa. Schiphol, Rotterdam, Eindhoven Groningen, Maastricht, België of Duitsland.
Spanje / Costa del Sol / Nerja
Vakantie deal met vertrek binnen 3 weken!
Last Minute Vakantie deal naar El Capistrano Village – inclusief huurauto in Costa del Sol
Type vakantie: Aparthotel
Omschrijving:
Op een rustige locatie aan de rand van het veelzijdige Nerja, vind je Appartementen El Capistrano Village. Het Spaanse Capistrano Village bestaat uit 3 karakteristieke wijken, San Juan de Capistrano, Oasis de Capistrano en Capistrano. De traditionele bouwstijl, de witte huisjes en smalle steegjes maken de wijkjes al een bezichting op zich. Zowel het gezellige centrum als het zandstrand liggen binnen handbereik.
Alle karakteristieke appartementen hebben een eigen unieke inrichting. Bovendien kun je door de speelse indeling, met vele trappetjes en niveaus, en verscholen tussen prachtige planten en bloemen, genieten van veel privacy. Voor een hapje en een drankje kun je terecht in het restaurant, in de bars of op het terras.
Met zomerse temperaturen en een prachtige omgeving ga je hier een heerlijke vakantie tegemoet. Je kunt lekker een boekje lezen op je balkon, een balletje slaan op de tennisbaan, of pootje baden in één van de zwembaden want ieder wijkje beschikt over een eigen zwembad met kinderzwembad.
De omgeving is ideaal om wandelend te verkennen. Burriana strand met gezellige boulevard vind je op nog geen 20 minuten lopen, maar ook het centrum van Nerja met het beroemde balkon van Europa is in een half uurtje aan te wandelen. Een insider tip is het strandje van Maro; dit heerlijk rustige strand met een leuke chiringuito brengt je alle rust en ontspanning die je zoekt op vakantie.
Veel privacy;Sfeervol Spaans dorpje;Rustige locatie
Verzorging: LG
Extra info:
Aantal sterren: 2
Ligt vlak bij of in de buurt: Costa del Sol
Cijfer:
Extra kamer info:
Adres accomodatie:
El Capistrano Village – inclusief huurauto
urb. el capistrano village local 6 Nerja
Costa del Sol Spanje
Extra aanbieding met vertrek vanaf CGN
Boek vandaag: en vertrek morgen op 19 januari 2025 Bekijk hier >
Aanbieding: vertrek zaterdag of 24 januari 2025 Bekijk alle vertrekdata >
Vertrek in de maand januari voor de laagste prijs Bekijk hier >
Graag tot ziens in El Capistrano Village – inclusief huurauto in Nerja
Reisduur in dagen: tot maximaal 21 dagen
Wil je last-minute op vakantie? check ook even de Last Minute desk hier >
Alle prijzen zijn vanaf en kunnen veranderen ivm. aanbod en wijzigingen van Sunweb Excl. EUR 40 kosten per boeking. Evt. lokale taxen/heffingen